Proč to udělal

4. srpna 2013 v 11:49 | N* |  Only my memories

Všechno bylo v pořádku a patnáctiletá Rachel se rychle vyšplhala nahoru ze dna, kdy kouřila, pila a řezala se. I přes jeho zradu se na všechno dívala jako vždy s úsměvem a všichni jí psali, že je neuvěřitelné, co dokázala, ale jenom ona věděla, jaká je pravda.

Její srdce bylo roztříštěné na milóny malinkatýcho kousíčků, které se začínají tempem šneka skládat dohromady, a když už byla půlka skoro složená, stalo se něco zvláštního. Spojila se s ním znovu a bavili se ne skvěle, ale prostě, nebylo to složené z nadávek, ale ze vzpomínek a jí svitla naděje a přestala přemýšlet nad vším a její křehké srdce se složilo dohromady, jenže nevěděla, že už nemá takovou odolnost. Nikdo jí na to neupozornil a ona šla žít dál. Byla u moře a koukala co je nového na internetu. Napsala jí kamarádka a ona koukla, kdo je dál v chatu a pořád ho měla mezi oblíbenými, ale najednou tam nebyl. Nevěděla, co se stalo, ale něco jí nedalo a chtěla se kouknout na jeho profil. "Rachel, pojď taky do vody." zatahal jí sestřenice za nohu a ona se usmála a přikývla, což jí přivedlo na jiné myšlenky. Vrátila se do bytu a zapla počítač, kde jí blikaly kontrolky u zpráv.
Ale pak si vzpomněla, že se chtěla kouknout, co se s ním stalo. Šla si vyčistit zuby, převléct se a mezitím se jí to načetlo. Stála na žebříku u palandy a ona viděla ten zelený rámeček, kde bylo napsáno 'Přidat do přátel' a jí se z očí začaly valit slzy.
Sešla ze žebříku, opřela se o zeď a teď už jí došlo, že se to nikdy, ale opravdu nikdy nesparví. Věděla, že přišla o nejlepšího kamaráda, což jí bolelo ještě víc.
A její srdce?
To se rozbilo ještě na víc kousíčků než kdy dřív, ale otázkou je...
Má šanci ho někdo znovu pevně slepit?
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Džejní Džejní | Web | 4. srpna 2013 v 13:25 | Reagovat

krasne napisane ♥

2 Kika Kika | Web | 5. srpna 2013 v 20:07 | Reagovat

nadherne napisane, mam slzy v ociach...

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama