Love is Everything - 15.část

12. srpna 2013 v 12:09 | N* |  Love is Everything
Protože se dneska vracím tak vám dávám dělší část ;) HOPE YOU LIKE IT :)
Po přečtení dopisu jsem věděla, co udělat. Běžela jsem do pokoje si sbalit, po tom co brácha odešel a s kufrem jsem se s kufrem svezla ze schodů. Popadla jsem nabíječku, mobil a peněženku, ty jsem hodila do tašky, otevřela jsem dveře, které se zase rychle zavřely.
Do dveří vtrhl Alex a přirazil mě na zeď. "Teď budeš pikat mrcho." řakl naštvaně a najednou jsem viděla jenom černo.


Probrala jsem se na posteli se slepenými rukami a nohami a přelepenou pusou, tak abych nemohla křičet. Na těle jsem neměla nejmenší kousíček oblečení, což ve mě vzbudilo paniku a začala jsem se škubat, když najednou jsem ve stínu měsíce zahlédla postavu, díky čemuž jsem začala i brečet. "Chudák silná holka už neví co dělat." uslyšela jsem výsměšný povědomý hlas a pak se ke mě naklonil a já viděla Alexe, který byl jenom v trenkách a mě došlo, co má v plánu. "No jo, nevíš co dělat? Tak já ti poradím." řekl a přejel mi přes bok na vnitřní stranu tříslech a já sebou začala cukat. "Nemusíš se vzpírat, nepomůže ti to." řekl, sundal si trenky a já čekala co bude.
Prudce do mě vnikl a já jsem začala brečet a zatínat všechny svaly v těle. Počítala jsem sekundy, kdy tohle trápení konečně skončí. Nechtěla jsem nic z toho co dělal. Jeho ruce byly po celém mém těle a já nemohla nic kromě pláče dělat. Pak jsem uslyšela otevřít dveře a Alex se zasekl. Začala jsem přes pásku skučet, díky čemuž jsem dostala facku. "Už nikdy na ní nešahej." uslyšela jsem hlas Justina, což ve mě vzbudilo naději.
"Proč se o to zrovna ty zajímáš?" odsekl Alex, nandal si trenky a stoupl si. Justin rozsvítil světla a já se začala dost stydět.
"Protože to byla moje práce a teď vypadni." otevřel dveře a Alex se smíchem odešel. Justin tam stál a chvíli si na mě díval a pak mi odlepil pusu a všechno od postele. "Děkuju!" padla jsem mu okolo krku s brekem a on mě jenom hladil po zádech.
"ššš, bude to dobré." uklidňoval mě a já mu po dlouhé době věřila jako nikdy. V rychlosti jsem se oblékla do prvních věcí, co mě napadly a vystřelila jsem z pokoje do předsíně a Justin za mnou. "Mám to brát jako, že jdeš se mnou?" a já jsem přikývla. V rychlosti jsme odešli z domu, Justin dal můj kufr do jeho auta a jeli jsme na místo, kde měla auto Emily. Přehodili jsme si věci a jeli jsme pryč. Nevěděla jsem, kam mě veze, ale po tom, co jsem viděla značku 'Opouštíte Dearborn' jsem věděla, že jsem teď na útěku před těmi, kteří mi chtějí ublížit.
V autě bylo chladno, a tak jsem si nohy přitáhla k tělu a koukala jsem na míhající se světla. "Jsi v pořádku?" zeptal se mě Justin, díky čemuž jsem se strašně lekla. Jen jsem zakroutila hlavou na znamení ne a slzy se draly proudem a Justin zastavil na kraji silnice, sundal si košili a přehodil jí přese mě a chvíli na mě koukal a pak mě objal. "Lily, jedeme pryč, to bude dobré." řekl mi do očí a pak mě pohladil po tváři, jenže já ucukla a došlo mi, že tenhle večer mě změnil. Justin se zase připoutal, šlápl na plyn a jel. Já jsem se po chvíli ocitla v říši snů.

Z pohledu Justina.
Čekal jsem, jestli se Lily rozhodne odejít z domu, když najednou tam všechno zhaslo, což mi bylo divné. Vešel jsem potichu do domu a nahoře jsem uslyšel kroky a pak nic. Potichu jsem vyšel do druhého patra a do pokoje Lily, kde nebyla jenom ona. S někým si tam užívala, ale pak mi došlo, že jí chce někdo znásilnit. Lily začala přes zalepenou pusu skučet, díky čemuž dostala facku. Došlo mi, že to je Alex, což ve mě vybudilo vztek. "Už na ní nikdy nešahej." zařval jsem.
"Proč se o to zrovna ty zajímáš?" odsekl, nandal si trenky a pak si stoupl. Rozsvítil jsem a snažil jsem se potlačit dvě věci. Vztek a stojáka jak kráva, protože měla dokonalé tělo. "Protože to byla moje práce a teď vypadni." otevřel jsem dveře a Alex se smíchem odešel. Jakmile jsem uslyšel vchodové dveře, přiskočil jsem k ní a snažil se jí dostat ze sevření lepících pásek a jakmile se mi to podařilo, padla s brekem okolo mého krku. "Děkuju." a já jsem jí hladil po zádech.
"Ššš, to bude dobré." snažil jsem se jí uklidnit a pak se v rychlosti oblékla do prvních věcí co našla a nemyslela na to, že je venku zima a v rychlosti vyběhla do předsíně domu a nandala si boty. "Mám to brát jako, že jdeš se mnou?" zeptal jsem se a ona přikývla.
Když jsme seděli v Emiliině autě, projížděli jsme okolo značky 'Opouštíte Dearborn' a doufal jsem, že se všechno změní. Koukl jsem se jedním okem na Lily a viděl jsem, jak si k sobě přitiskla nohy a třásla se zimou. "Jsi v pořádku?" zeptal jsem se jí a ona zakroutila hlavou, že ne a začala brečet. Zastavil jsem na kraji silnice, sundal jsem si košili a dal jsem jí ji, aby jí nebyla zima a chvíli jsem se na ní koukal. "Lily, jedeme pryč, to bude dobré." řekl jsem jí do očí a pak jsem jí pohladil po tváři a ona prudce ucukla a mě došlo, že to co jí dneska Alex udělal jí poznamenalo. Připoutal jsem se a šlápl jsem na plyn.
Po chvíli, co jsem se koukl jsem viděl, jak spala opřená o okýnko a najednou jí zazvonil mobil v prostředním kastlíku. Vzal jsem ho a na telefonu bylo

+To co na sobě měla Lily
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 claudyyis claudyyis | 10. října 2013 v 12:36 | Reagovat

Moc hezky píšeš:)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama