Love is Everything - 14.část

8. srpna 2013 v 11:49 | N* |  Love is Everything
Ještě jedna kratší, ale nebojte, zase budou delší ;)
"Musí zmizet z města." řekla zničeho nic.
"Kdo?" zeptal jsem se a sedl jsem si naproti.
"Lily. Neptej se mě proč, ale jednou ti to řekne a vím, co k ní cítíš. Musíš jí pomoct." řekla.
"Em...." neměl jsem slov a koukal jsem nevěřícně na ní.
"Oni jí zabijou."

zašeptala naštvaně a praštila do stolu, na kterém nechala klíče od auta. "Vypadněte, je psané na mojí pravou mámu, která byla v ochraně svědků, takže je to, jako by nežila, takže vás nenajdou."
"Proč jí to neřekneš sama?" zeptal jsem se a ona položila dvě obálky na stůl.
"Tu pravou jí dej, je v tom omluva pro ní a v té levé je kód k mému účtu. Oni ho nesmí zjistit, jinak mě vyrabují a já nebudu mít nic. Prosím, záleží mi na ní i na tobě."
"Co se stalo s tebou?"
"Neřeš to, najdu vás a přijedu za vámi i s Mikem, ale musíte odtud zmi...." najednou se k ní přiřítil Alex a začal jí ošahávat a líbat. V rychlosti jsem popadl klíče, obálky, nasedl do svého auta a jel k Lily.

Dojel jsem k jejímu domu a zazvonil jsem na její zvonek. Otevřela mi se smíchem, který jí při pohledu na mě zmizel. "Co chceš?" zeptala se mě a přivřela dveře.
"Než po mě začneš ječet nebo mě nesnášet, tohle ti posílá Emily." podal jsem jí obě obálky a klíče.
"Co to má být?"
"Přečti si tu větší obálku a rozmysli se co nejrychleji. Víš, kde mě pak najdeš." řekl jsem a nasedl jsem do auta.

Z pohledu Lily.
Nasedl do auta a odjel. Dal mi do ruky dvě obálky a klíče od auta a já neměla šanci něco říct. Zašla jsem do domu a sedla jsem si do kuchyně a rozbalila jsem dopis a začala jsem si ho číst.
"Lily, vím, že si myslíš, že tě nesnáším, ale opak je pravdou. Přidala jsem se k nim kvůli tomu, abych se pomstila nevlastní matce a musela jsem to hrát na všechny směry. Promiň za to, jak jsem se chovala a chovat se budu, ale jednou se zase obejmeme s brekem a budeme nejlepší kámošky.
Teď k věci, proč ti dávám auto mojí mámy a kód k mému účtu.
Vědí, že jste s Mikem zabili Charlieho, proto je teď Mike s námi, ale neboj, drží se mnou a chceme zmizet, ale první jdou po tobě. Vyhýbej se Alexovi a zbytku gangu, prosím, jinak ti něco udělají.
Justin ti pomůže, protože myslím, že víš, proč chce od nich, jenže potřebuje zmizet, jinak se mu to nepodaří. Věř mu, prosím. Možná ze začátku budete mít problémy s tím se spolu bavit, ale poddáte se tomu. Pak mi napiš mail, kde jste a co nejdřív za tebou s Mikem přijedeme či přiletíme.
Kdyby ne, nikdy na tebe nezapomenu a zmiz do dnešní půlnoci!
S láskou Emily."
Po přečtení dopisu jsem věděla, co udělat. Běžela jsem do pokoje si sbalit, po tom co brácha odešel a s kufrem jsem se s kufrem svezla ze schodů. Popadla jsem nabíječku, mobil a peněženku, ty jsem hodila do tašky, otevřela jsem dveře, které se zase rychle zavřely.....
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama