Love is Everything - 12. část

24. července 2013 v 17:59 | N* |  Love is Everything
Ty jo, děkuju těm co to čtou :)) Ty komenty u 11. části mě moc potěšily :) Tak tady máte další :)
"Miku"...."Jsi v pořádku?"... "Je to důkaz!".... "A co?!" ... "Někdo ho zabil!"
Najednou jsem se zpocená probudila uprostřed noční můry, jenže noční můra teprve začala. Měla jsem rozbité okno a dveře na balkón byly dokořán. Vykopala jsem se zpod peřiny a vyběhla jsem z pokoje a zapadla jsem do pokoje bráchy a u něj bylo to samé, jenže on tam nebyl.


Rozsvítila jsem a koukala jsem se po pokoji. V jednom rohu pokoje byla hromada špinavého prádla a naproti byly rozbitá všechny okna. Nejvíc mě zaráželo, že tu nic nezmizelo, ale byl otevřený šuplík, který měl vždycky zamčený. Vysunula jsem ho a vzala jsem si ho do pokoje. Sedla jsem si na postel a vysypala jsem celý obsah na peřinu a vystřelila jsem z postele ke dveřím, když jsem viděla, co tam má.
Pistole s plno náboji, stříkačky a nějaké papíry. Opatrně jsem vzala papíry a tam byly nějaké obrázky Justina a mě, před pár dny, kdy jsem byla po škole a k nim byl přiložený dopis.
"Buď ona nebo ty. Vyber si."
A ještě nějaké číslo, které jsem vytočila. Chvíli to zvonilo a pak to někdo zvedl.
Druhá strana: "Drž hubu! Co chcete?!"
Já: "Chci se s vámi sejít. Neptejte se proč. Za 20 minut v centru u parku." a položila jsem to. Vzala jsem první věci co jsem měla ve skříni a do velké kabelky jsem hodila věci a vyběhla z domu.

Dojela jsem k parku a viděla jsem osobu v černých kalhotách a černé kožené bundě s nagelovanými vlasy nahoru. Potichu jsem vystoupila a šla k té osobě. Když se otočil, zarazila jsem se a nemohla jsem se pohnout. Stál tam s brekem a to jsem ho takhle v životě neviděla.
Stáli jsme naproti sobě a ani jeden jsme se nezmohli na žádná slova, ale nakonec něco prolomilo bariéru. "Ty jsi mi volala?" zeptal se Justin a já přikývla.
"Jo. Můžu se tě na něco zeptat?"
"Jo." řekl a šel kousek do parku a sedl si na lavičku, tak jsem si sedla vedle něj.
"Co se ti sta...Ne, to až pak, co jsi udělal Mikovi?"
"Já nic." odsekl.
"Justine, znám tě, i po těch letech tě znám a ty víš, co mu je." dala jsem mu ruku na koleno a on se na mě podíval.
"Vím, bohužel. Víš, jak jsme ti rabovali dům, tak tě pak napráskali Charliemu, kterého někdo zabil a...." koukl se na mě a viděl, že jsem zpanikařila, jakmile se zmínil o Charliem. "..počkej, co o tom víš?" zeptal se mě.
"Nic. Co je s Mikem?!" zařvala jsem.
"Je mezi námi." řekl potichu a já se opřela o lavičku a koukala jsem se na dětské hřiště, kde se do větru pohupovaly houpačky. "A ještě jedna věc. Proč jsi brečel?" zeptala jsem se ho a v jeho očích se znovu zaleskly slzy.
"Já....já se potřebuju dostat od nich. Dneska málem srazili mámu a to mi otevřelo oči. Budou chtít zničit celou mojí rodinu, a když je teď s námi i Mike, bude to tak i u tebe a už tak se bojím od té doby, co udělali s Em."
"Proč o mě?"
"I přes to všechno mi na tobě záleží." řekl se soucitem v očích a já jsem se usmála.

Další den ve škole.
Polovičně jsem spala, protože jsem celkem spala asi 3 hodiny. A ještě k tomu jsem byla po škole. Šla jsem tu samou cestu, co každý den, když jsem byla po škole. Než jsem stihla otevřít dveře, někdo mě přimáčkl na stěnu a dal mi na pusu ruku, abych nemohla nic říct. "Tak jo, bratr sice zemřel, ale jsem tu já." zašeptal naštvaně Alex a chytl mě za bok. Nevím, jak se mu to podařilo, ale nemohla jsem hnout rukama a nohy mi odtáhl od sebe tak, abych ho nemohla kopnout. Z boku mi rukou sjel na lem kraťasů, a já se začala děsit, když je rozepnul. Jeho ruka zajela do kraťasů a pak do kalhotek, když najednou ho někdo smetl na zem i se mnou.

Z pohledu Justina.
Šel jsem dolů po schodech do místnosti pro poškoláky, když najednou jsem uviděl Alexe, jak drží u zdi Lily, na puse jí držel ruku a pravou rukou jí rozepíná kraťasy. To jsem nevydržel a srazil jsem ho na zem a on vzal s sebou i Lily, která se praštila o stěnu....

+To co měla Lily na sobě
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama