Love is Everything - 11. část

16. července 2013 v 13:59 | N* |  Love is Everything

"Demi, vypadni z toho auta!" zařval a já jsem ho nevnímala.

"Poslouchej mě, tohle zašlo daleko. Já přišla o všechny a ..." najednou otevřel dveře a vyhodil mě z auta. "....co sakra děláš!?" odtáhl mě kousek dál a najednou PRÁSK! Rána jako by něco bouchlo a okolo mojí hlavy proletěla guma od auta, což mě donutilo se otočit. Brácha stál vedle mě a mě se do očí vyryly slzy. "Jak jsi mohl?" zeptala jsem se a koukla na něj.
"Já to tam nedal." řekl a koukal stejným pohledem jako já.
"Má pravdu. Dal jsem to tam já." řekl povědomý hlas za námi a stál tam Charlie. "Vy budete vždycky stát při sobě, ale takhle to dál nepůjde. Buď zemřete oba nebo Liliana." řekl a namířil na mě pistoli. Pomalými kroky se ke mě blížil a najednou jsem ucítila hlaveň pistole na svém čele a viděla, jak zatíná prsty, když najednou ležel na zemi, ze které vystřelil a kulka proletěla okolo mého pravého boku, takže se roztrhlo tílko a kulka škrtla o kůži. Mike seděl na Charliem a snažil se mu omlátit zbraň o asfaltovou silnici a já se děsila, aby se něco nastalo. Zbraň odletěla kousek od nich a Mike po ní skočil, když najednou se to obrátilo, až na to, že Charlie do něj začal bušit pěstmi a najednou byla slyšet rána a Charlie ležel bezvládně na Mikovi. Všechno utichlo a já jsem se s brekem rozběhla k bráchovi. Charlie měl prostřelenou pravou část hrudníku, odkud tekla krev a já v ho v rychlosti odtlačila z Mika, který ztěžka oddychoval a ruce se mu strašně třásly a z očí mu tekly slzy. V pravé ruce měl pistoli a na tričku se mu rýsovala skvrna od krve. "Miku!" zařvala jsem přes vzlyky a on se posadil a já jsem ho objala.
"Klid. šššš" uklidňoval mě a hladil mě po vlasech.
"Jsi v pořádku?" zeptala jsem se.
"Jo, ale teď musíme zmizet. Mám odtud kousek auto. Pojď." stoupl si a táhl mě za sebou pistoli měl stále v ruce, a když jsme šli okolo řeky, napřáhl se a hodil jí tam. Jenže to byl důvod, proč jsem se zastavila. "Je to důkaz, jestli to najdou, zničí tě to."
"A co? Stejně řeknou byla to sebeobrana, může domů." zařval po mě, až jsem se ho začala bát. "Promiň." zašeptal a objal mě. V tomhle ho jako bráchu zbožňuju. Šli jsme ještě kousek dál a tam stálo jeho auto. On se koukl pod něj a pak nasedl. Nasedla jsem vedle něho, zavřela jsem dveře a my jsme odjeli domů. Celou cestu jsme mlčeli a mě se přehrávala celá ta scénka stále v hlavě. "Halo, jsme doma." zamával mi Mike před obličejem rukou. V mámině pokoji se svítilo, jinak celý dům byl tmavý. Vystoupila jsem a najednou se k protějšímu domu, kde bydlí Emily přiřítilo Alexovo auto a Em vyletěla z domu. "Alexi, co se stalo?"
"Někdo ho zabil! Charlieho někdo zabil." řval a Emily se ho snažila utišit, takže jsem flákla rukou do Mika.
"Jau!" zašeptal a koukl na mě. S kroucením hlavou jsem se rozhodla jít do domu, ale něco mě nutilo jí se uvolnit do vířivky. Sundala jsem si oblečení a v podprsence a kalhotkách jsem si vlezla do vířivky a přemýšlela jsem, co všechno se může stát, až na to přijdou.
Měsíc byl zrovna v úplňku, jenže se přes něj začínaly hustit mraky a pak několik blesků. Vypnula jsem vířivku a šla jsem spát, protože zítra je škola.

Uprostřed noci.
"Miku"...."Jsi v pořádku?"... "Je to důkaz!".... "A co?!" ... "Někdo ho zabil!"
Najednou jsem se zpocená probudila uprostřed noční můry, jenže noční můra teprve začala. Měla jsem rozbité okno a dveře na balkón byly dokořán. Vykopala jsem se zpod peřiny a vyběhla jsem z pokoje a zapadla jsem do pokoje bráchy a u něj bylo to samé, jenže on tam nebyl.....
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Mišulka Mišulka | Web | 16. července 2013 v 14:22 | Reagovat

Ta povídka je trošku drsná, ale pěkná.

2 Mel - melplace.blog.cz Mel - melplace.blog.cz | Web | 16. července 2013 v 16:01 | Reagovat

Ahojky, beriem ťa do affs, zapíš si ma prosím :))

3 c-carloss c-carloss | 17. července 2013 v 8:46 | Reagovat

wow sice jsem nečetla předchozí díly ,ale celkem napínevé

4 Grepomanka / Tina Fearless - the-one-fearless.blog.cz Grepomanka / Tina Fearless - the-one-fearless.blog.cz | E-mail | Web | 24. července 2013 v 17:30 | Reagovat

Wow, kolik dílů to bude mít?

5 N* - Adminka N* - Adminka | Web | 24. července 2013 v 18:03 | Reagovat

[1]: Já vim, ale neboj bude to lepší ;)

[4]: Děkuju, ještě nevím, ale doufám, že nad 50. částí ;)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama