A je to tu zase aneb nejlepší 3 týdny

5. července 2013 v 22:59 | N* |  Diary
Všechno začalo v tu dobu, co byly povodně a já byla venku s nejlepším kamarádem, do kterého jsem se zamilovala.
Další den jsme byli znovu venku a poprvé jsem cítila, že je i něco z jeho strany a poprvé jsem od něj dostala pusu za půjčení snapbacku.


Ještě ten den jsme se sešli a pak jsme si začali psát jinak a dohodli jsme se na další den.

Přišla středa a s ní další myšlenky na něj, že zmizí po tom všem naše přátelství. Seděli jsme v McDonaldu, ale já jakožto vegetarián nic neměla. Mohl si sednout kamkoliv mezi jeho kamarády, ale on obešel úplně celý stůl, aby si sedl vedle mě. Chvíli jsme tam seděli a on mě začal hladit po stehně a já byla šťastná no a pak šel chvíli se mnou na trénink a poprvé jsme se spolu líbali no a já věděla, že jsem se do něj zamilovala. Chtěla jsem na něj počkat rok, než mi přiletí z Ameriky a mezitím jsme trávili skoro každý den spolu a když jsme spolu nebyli, psali jsme si každou chvíli.

20.6. jsem odjížděla na výlet (Jeli jsme do Žabně :D, odtamtud do osvětimi a předtím jsme jeli nonstop s vodnicí ;D a říkám vám, osvětim je drsná doba, strašně obdivuju pár těch lidí, co to přežilo) a poprvé jsme se pohádali, ale stejně jsme se usmířili, ale nebylo to jako dřív, bylo mezi námi napjaté a pak mi něco napsal a já se svojí žárlivostí zase začala vyšilovat, ale nakonec jsem to hodila za hlavu, ale on mi říkal, jak se chci hádat atd. V úterý jsme se po skoro týdnu viděli a ani mě neobejmul, ani mi nedal pusu, jen mě pozdravil a zbytek tý chvíle co jsme spolu byli se věnoval kamarádce, která byla s námi a mě to bylo jedno, ale pak to všichni začali řešit a všichni mu říkali, že je kretén a díky tomu to všechno začalo kolísat a ve čtvrtek to skončilo.

Jenže pak mi začal psát důvody, proč se se mnou rozešel a několik věcí mě naštvalo a nejvíc to, že mi napsal, že jsem jenom další holka do seznamu a tak jsem mu z naštvanosti vrazila facku, ale za tu špatnou jsem stejně já...
Ale ať, kamarády se kterými jsem si užila poslední den školního roku 2012/2013 mám a mít budu a nechci o ně už přijít.

V sobotu jsem odjížděla na soustředění s koněm a řeknu vám, jsem totálně mrtvá, ale teď...Největší leháro v jeseníkách u dědy!

Takže to je shrnutí tak nějak v rychlosti ;D
Love ya
N*
BTW: Všichni jsou kopie jenom já jsem dort ;D

Jo a kecy, že jsem hnusná si strčte do upoceného podpaží ;)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Gabča Gabča | Web | 5. července 2013 v 23:00 | Reagovat

Jsem mladá a chci se seznámit, klikni na můj webík abys zjistil víc!

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama