Love is Everything - 8. část

8. května 2013 v 11:09 | N* |  Love is Everything
Tak dávám vám další část, tak snad se líbí :)


Seděla jsem na verandě, popíjela ledový čaj a četla jsem si povinnou četbu do školy. Vchodové dveře od našeho domu se otevřely a Mike si sedl vedle mě. "Co se zase ve škole děje?" zeptal se mě.
"Já nevim, bojím se, já nechci zpět k těm kreténům, ale oba víme, jak to teď vypadá." řekla jsem, dala jsem knížku na dřevěné zábradlí.

Najednou se na příjezdovou cestu vřítila máma. Celá rozzuřená vylezla z auta, popadla kabelku a mířila si to s řevem k nám. "Liliano, to si děláš ze mě asi srandu?! Jsi v maturitním ročníku a budeš měsíc a půl po škole?! Jsi normální?!" řvala po mě.
"Mami, nech jí, ona za to nemůže. Věř mi." řekl Mike a máma okolo nás nakonec jenom prošla.
"Děkuju." zašeptala jsem a na druhé straně ulice, se rozevřely dveře. Nikdy jsem nechápala, proč jsem na Em čekávala na rohu ulice, když bydlela naproti, ale dneska jsem jí poprvé viděla vyházet z domu. "Emilie! Vrať se, nebudeš nikam chodit!" zařvala její máma a ona se otočila v půlce schodů.
"Nech mě, je to můj život a budu si ho ničit jak chci! Neznáš mě, jsem pro tebe jenom fracek, díky kterému máš prachy!" zařvala a já vyběhla před branku. Em se otočila, protočila oči a šla dál.
"Em, stůj! Proč jsi mi to neřekla?" doběhla jsem jí.
"Protože by jsi mě litovala. Lituješ naprosto všeho, co třeba, kdyby jsi se šla picnout, aby ti jednou něco nepřerostlo přes hlavu a skončila by jsi jako ta kočičí ženská ze simpsonů, nebo něco udělat, ať přestaneš všeho litovat a ...."
"To by stačilo, vypadni!" skočil jí do řeči Mike.
"No jo, "velkej" brácha. Bože, ty jsi taky bábovka." řekla se smíchem, což Mike nevydržel a přitiskl jí ke sloupku našeho plotu, když najednou jsme slyšeli, jak někdo natáhl pistoli. "Dej od ní ruce pryč, jinak tě odprásknu." řekl někdo povědomý. Byl to Alex a Mike s ústupem odešel od Em.
"Co se s tebou stalo?" kroutila jsem hlavou a šeptala.
"Ty jsi byla děvka! Ty jsi se s nimi před rokem zahazovala a kurvila, tak tu teď na mě nehraj!" zařvala a já chytla Mika, aby po ní nevyletěl a já neviděla vraždu mého bratra před očima, ze kterých se mi právě teď valily slzy. Em odešla s Alexem pryč a my zůstali stát na ulici. "Demi, to bude dobrý." objal mě a já se rozbrečela ještě víc. Rozdělily jsme se jako v 16 letech, ale tentokrát to bylo obráceně. Šli jsme zpět na verandu a já naštvaně vzala knížku a hodila jsem jí naštvaně do zdi. Mike šel do domu a já jsem tam tak stála a koukala se, jak se mi hroutí život.

Další den.
Konečně víkend, což znamenalo vzít si plavky, šaty, foťák a jít ven fotit. Jediný problém byl, že se mnou neměl kdo jít. Brácha zmizel a Emily..je teď prostě jiná. Vzala jsem si žabky a šla jsem se projít. Nebylo to jako vždycky, takže jsem se rozhodla jít na druhou stranu, než obvykle a vydala jsem se na hlavní ulici k Pizze Hat. Na to, že byl víkend, všude bylo plno aut a já na ně koukala. Bylo by to jednoduché proběhnout silnici, přejít dalších pár ulic a pak pryč z města a navždy by moje minulost zmizela. "Lily, ahooooj!" uslyšela jsem povědomý hlas, když jsem fotila nějaké listy. Otočila jsem se a foťák mi vypadl z rukou. Stál/a/o.....
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Džejní Džejní | Web | 9. května 2013 v 18:06 | Reagovat

pises velmi pekne a zaujimavo, tesim sa na dalsi diel :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama