Love is Everything - 7. část

29. dubna 2013 v 22:19 | N* |  Love is Everything

"Nezdá...." řekla jsem omámeně a viděla jsem pár lidí z gangu, co šli stejným směrem. Mikovi jsem vrazila svojí tašku a rozeběhla se za nimi.

Samozřejmě při mé smůle jsem zastavila Justina, kterého jsem přirazila ke zdi. "Co jste s ní kurva udělali?!" zavrčela jsem na něj a najednou jsem ucítila ruce na mích ramenou a už jsem ležela na zemi. "Nech jí, ví jak." vykřikl Justin a zadržel Alexe, aby mi dal pěstí. Alex se na něj rozzuřeně podíval, vytrhl mu svojí ruku z Justinového sevření a odešel. Justin mi podal ruku na pomoc a já jsem jí ignorovala. "Já nevím, to všechno Alex." řekl nevině a chtěl odejít.
"Ale, ale, slečno Blues, pane Bieber, copak se to tu děje, vlastně mi to ani nevysvětlujte. Dnešek se vám ve škole prodlouží." řekl profesor na fyziku, který to všechno asi sledoval.
"To nás sakra nemůžete nechat dýchat? To se nám mstíte za to, že jste naprostej kretén?" vyjela jsem po něm a uhladila jsem si sukni a uvědomila jsem si, co jsem řekla.
"Měsíc po škole!" zaječel a já před očima viděla zelený papírek. Justin se mi začal smát a jemu přiletěl zelený papírek taky.

Po vyučování. Ve sklepení. Po škole.
Šla jsem dolů po schodech a na rohu jsem potkala Emily opřenou o stěnu s cigaretou v puse. "Em, co se stalo?" zeptala jsem se šeptem.
"Nezajímej se." odsekla a já jsem sklonila hlavu a šla do místnosti pro poškoláky. Sedla jsem si do volné lavice, dala jsem si do uší sluchátka a zabrousila na internet, když najednou se rozletěly dveře a do nich vtrhl Alex, který byl úplně na mol. "Čaau, jsem tu!" řekl a sedl si vedle mě. Já se odsunula co nejvíc ke kraji, když najednou se otočil a hodil mi obsah svého žaludku na sukni. "Fuj, děláš si srandu!?" zařvala jsem a v rychlosti si stoupla. Vyběhla jsem ze třídy na dámské toalety, kde jsem si sundala sukni a byla jsem tam jenom v tílku a kalhotkách. Po tom, co jsem umyla sukni koukala jsem se na sebe do zrcadla a přemýšlela nad svým život když najednou někdo zaklepal na dveře. "Lils, jsi tam?" uslyšela jsem Justinův hlas.
"Jo, co chceš?" odsekla jsem, když v tu ránu se otevřely dveře, ve kterých stál Justin a měl v rukou svojí dlouhou košili. Vytrhla jsem mu jí z rukou a udělala jsem si šaty, ví že jsem zručná v těchto věcech a tak jsem si je nějak uvázala a z trika jsem udělala mašli v pase. Sukni jsem hodila do koše a umyla jsem si obličej. "Chceš s..."
"Nemluv na mě a vysvětli mi to co jste udělali s Emily!" skočila jsem mu do řeči a řvala jsem na celé okolí.
"Včera, když jsem jel od tebe, potkala někoho od nás a sázeli se a ona prohrála."
"Zase..." zašeptala jsem.

Večer.
Seděla jsem na verandě, popíjela ledový čaj a četla jsem si povinnou četbu do školy. Vchodové dveře od našeho domu se otevřely a Mike si sedl vedle mě. "Co se zase ve škole děje?" zeptal se mě.
"Já nevim, bojím se, já nechci zpět k těm kreténům, ale oba víme, jak to teď vypadá." řekla jsem, dala jsem knížku na dřevěné zábradlí. Najednou...


Děkuji moc těm, co to čtou a zanechají koment :)))
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Ell-i Ell-i | Web | 1. května 2013 v 13:05 | Reagovat

Hodně povedená část :) Těším se na pokračování :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama