Love is Everything - 5. část

6. dubna 2013 v 14:09 | N* |  Love is Everything
Takže, jako pokaždé děkuji těm, co to čtou a dají jeden koment ;) :)
"Chtěl jsem se zeptat, nemůžu dál?" zeptal jsem se rozpačitě a ona se rozhlédla po okolí a nervózně se kousla do rtu. Bylo to na ní strašně sexy a ona celá nebyla k zahození. Prsa akorát do rukou. Štíhlá, dlouhé vlasy, sakra Justin, nad čím to přemýšlíš, ona tě dostala do vězení! Zatřásl jsem hlavou a čekal co odpoví.

"No, asi jo." vešla donitř a já za ní. Překvapilo mě, že mě pustila. Sundal jsem si boty a z hlavy jsem si sundal kapuci. Najednou jsem viděl, jak někdo jde nezpevněnou chůzí ze schodů. "Demi, není to ten pošuk, kterého jsi dostala do vězení?" zeptal se a zavěsil se jí okolo krku. Vím, že jediný, kdo jí říká Demi je její bratr, který se taky strašně změnil.
"Jo je a já ti říkám padej zpět nahoru do postele! Smrdí to z tebe víc a víc." šťouchla do něj a on šel znovu po schodech nahoru a Lily šla do kuchyně. Šel jsem za ní a musím říct, že se tu nic nezměnilo, až na pár fotek na lednici. Nějaké fotky jsem znal, protože jsem na nich byl kdysi taky, jenže moje hlava a tělo byli vždycky odstříhnuté. "Jak dlouho jsi ty fotky stříhala?" zeptal jsem se, když vytahovala skleničku.
"Nevím. Co si dáš?"
"Stačí voda. Děkuji." nevěděl jsem, co si s ní povídat, přece jenom, naše světy se rozdělily a všechny podmínky se změnily.
"Co tu chceš?" zeptala se mě, když přede mě práskla skleničku s vodou.
"No, já nevím, ale oni vědí, že se s tebou nic nestalo a zajimá je, proč jsi odešla."
"A co se stalo, že ti nevěří?" zeptala se s úšklebkem.
"Protože, než jsem tě dostal k nám, byla jsi pro mě s Em vším." řekl jsem a prsty jsem jezdil o hrdlo sklenice.
"Nikdy jsi mi neřekl důvod, proč jsi to udělal, takže?" sedla si na kuchyňskou linku a koukala na mě.
"Nevím, byl jsem s nimi stejně jako s vámi, a když mě s vámi viděli, chtěli vás, protože si mysleli, že se s vámi dá manipulovat. Ani nevíš, jak mě to trápilo."
"No, dokážu si představit, že tě to vůbec netrápilo." odsekla a vzala mi skleničku, kteoru vylila a dala do myčky.
"Co děláš?"
"Neměla jsem tě pouštět. Vypadni z tohohle domu!" vprskla po mě a najednou jsem stál před domem kde pršelo. Sedl jsem si do auta a najednou mi někdo zaklepal na okýnko....
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Caroline Caroline | Web | 6. dubna 2013 v 14:45 | Reagovat

kto zaklopal na okienko ? chcem vedieť :DD pokračovaniee :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama