30.3.2013 - Vídeň, Believe Tour, Jsem nejšťastnější

1. dubna 2013 v 14:29 | N* |  Diary
No, takže, jakmile jsem vstala, začala ranní horečka, co si vzít s sebou, co si nebrat, co si obléct apod. Je pravda, že jsem vstávala v 11 ráno a ve 12:30 jsem odjížděla.

Ano, přesně, odjížděla jsem do Vídně za ním! Za tím největším idolem, kterého jsem kdy měla.

Do tašky jsem si naházela jenom to potřebné. Kartáček na zuby, věci na převlečení a na spaní, vytáhla jsem čtvrtku A3 a začala jsem vypotřebovávat všechny fixy a začala jsem kreslit českou vlajku. a do bílého místa na vlajce jsem vepsala "CZECH BELIEBERS" a pak přišla kamarádka, se kterou jsem tam měla jet.
Vytiskla jsem si ještě nápis "AUSTRIA BELIEVES", zložila jsem ho do české vlajky, vzala jsem si foťák, tašku přes rameno a vyrazili jsme.
Po tom, co jsme se v autě dokoukali na nějaký film (Mám asi extrémní výpadek paměti, ale nepamatuju si, na co jsme koukali) a pak od Brna jsme odpočítavaly kilometry a už se tam tyčil nápis Wien a já si začala konečně uvědomovat, kam jsem dojela...

Projeli jsme městem a zajeli jsme do podzemní garáže, kde byly značky aut z různých zemí. 'Rakousko, Maďarsko, Česko, Slovinsko, Slovensko, Itálie, dokonce i Německo'. Vypadalo to jako sjezd různých národů, ale to bylo jedno. Vyšli jsme po schodech a před halou bylo minimálně 2000 lidí všichni se tam mačkali a snažili se dostat dopředu. Chvíli jsme byly úplně na konci a pak jsme se začaly dostávat...dobře, kecám prorvaly jsme se dopředu, až k prvnímu zábradlí, kde jsme chtěly podlézt zábradlí, ale najednou nás jedna holka chytla a řekla nám, že máme počkat a měla pravdu, protože jeden sekuriťák se na nás díval. První to zábradlí podlezla Týna, pak jsem chvíli čekala a pak jsem to podlezla já. Poděkovaly jsme jí a začala další mačkanice. Mezitím, co jsme tam stály, několikrát někdo zaječel, protože se za zábradlím nad schody někdo objevil a pak se tam objevil někdo v kostýmu papouška. Myslím, že všichni víme, kdo jediný je schopnej si tohle vzít, samozřejmě Justin, teda aspoň si to myslím já, ale zpět k tomu, jak to probíhalo. Už dávno měli otvírat vchody, ale ono nic a pak tam přišel nějaký pán, co rozdával červené náramky do Golden Circle, které jsme potřebovaly, abychom mohly přelézt/podlézt poslední zábradlí. Natáhla jsem k tomu chlápkovi ruku, ukázala jsem mu lístek a na mém pravém zápěstí se rýsoval červený náramek. Pak ho dal i Týně a my mohly podlézt poslední zábradlí a čekaly jsme asi s dalšími prvními 40ti holkami a pak otevřely a my se tam všichni narvali.

Když jsme se konečně dostali dovnitř, čekala jsem nějakou přísnou ochranu, ale ono nic. Jenom se koukli, jestli máme lístky, pak se nám koukli do tašky a já jsem se svojí velkou zrcadlovkou měla problém. Sekuriťák mi jí vytrhl z tašky, takže se mi málem rozsypaly všechny věci a ptal se ostatních, kam to má dát. Takže jsem s ním musela jít k nějakému obchodu, kde prodávali Justinova trička a oni řekli, že si to mám dát do šatny. Tak šel se mnou k šatnám a chvíli tam čekal, dokud se ho na něco nějací lidi nezeptali a on neodešel. "Kašli na to, jdem." řekla Týna, já jsem se otočila a rozeběhla jsem se k další ochrance, která nám odtrhla lístky a my jsme běžely jako o život. Myslely jsme, že máme být v tom vzdálenějším sektoru na stání, ale ono ne. Měly jsme být hned u podia, a když jsem to zjistila, byla jsem nejšťastnější na světě.

Odložily jsme si kabáty v jiné šatně a foťák jsem si vzala s sebou a šly jsme k podiu. Místa u zábradlí byla obsazená, což mě trochu mrzelo, ale to nevadí. Musely jsme sedět, takže jsme si sedly do 2. řady za 3 sympatické holky. Týně se nechtělo sedět, takže stála a pak si chtěla jít do šatny pro mobil, udělala krok a na její místo se na*rala nějaká nechutná blondýna, takže jsem se tam na ní anglicky rozeřvala a ona na mě česky: "Ti nerozumim píčo." takže jsem se luxusně naštvala.
"My tu čekáme dost dlouho, tak co takhle nepředbýhat." vyletěla jsem trochu po ní, ale v klidu jsem seděla a dopila kolu, ze které se mi pak chtělo strašně na záchod. nakonec si ta holka stoupla za nás se svojí mámou, což bylo peklo. Před náma stála totiž holka, co měla kamarádku na M&G (Meet & Greet) a ta kamarádka přišla asi v 19:00 a snažila se k ní dostat a ta máma té blondýny jí nechtěla pustit. Tak to ta holka obešla a ta máma tý blondýny jí zatáhla za vlasy do zadu a začala nadávat. Všichni jsme se na ní otočili, Rakušáci na ní řvali německy, ostatní anglicky a já s pár slovenkama česky a slovensky, jestli je normální. Nejvíc mě naštvalo to, že jsme to řekli ochrance a oni s tím nic neudělali. Nadávala nám, všem, říkala, jak na všechny podá žalobu přes internet. (Dobře, to jsem měla co dělat, abych se nepotrhala smíchy :DDDDDDDDDDDDDD) a když bylo 19:30 všichni jsme se zvedli a po asi 15ti minutách přišel předskokan se 4 písničkami. Jo, zpíval pěkně, ale upřímě, chtěla jsem už Justina.

Předskokan odešel a Justin nikde. Co bylo horší je to, že se vzduch začínal zhoršovat a lidi začali omdlévat. Ty holky vytahovali a co jsem se pak dočetla, tak 250 holek vytáhli jenom z naší zóny a 4 tam ušlapali a volali kvůli nim záchranku. Stála jsem vedle nějakých Rakušanek a dvě z nich byly dehydratované a nechtěly odejít, protože věděly, že se na svoje místo nevrátí. Týna jim dala svůj zbytek pití, aby se trochu napily, ale nepomohlo to. Pár holek poprosilo ochranku, jestli by jim nedonesli vodu a oni, že buď odejdou nebo nic nedostanou. Pak nějaké dvě holky chtěly jít pryč, protože bylo půl deváté a on nikde a už je to nebavilo, jenže nikdo je nechtěl pustit pryč a ochranka jim řekla, že se budou muset hold nějak dostat ven. Ještě horší bylo to, že ani Týnu to nebavilo a chtěla jít pryč, ale nakonec jsme vydržely do 21:00 a konečně to začalo.

U klíče, který vypadal jako z Harryho Pottera a Kámen Mudrců, se objevilo odpočítávání asi 8 minut, které uběhly rychle a už jsme odpočítavali německy.
"ACHT-SIEBEN-SECHST-FÜNF-VIER-DREI-ZWEI-EIN..." a všichni jsme začali ječet a objevilo se video. Všechno okolo dunělo a všichni jsme ječeli. Tanečníci si začali nastupovat na svoje místa a my jsme stále koukali na video na obrazovce. Najednou rána a na největší obrazovce uprostřed se objevil bílý oblouk, ve kterém byla Justinova hlava a pak najednou jako anděl odletěl na další obrazovku a visí tam jako netopýr :D a pak na obrazovku vpravo a pak všude jasné světlo a začne se rozevírat vrchní obrazovka a ona tam visí v křídlech, které jsou složené z bicích, kytar a kláves. Sesunul se až na přední část podia a začal zpívat All Around The World a já se nemohla zbavit jendoho pocitu, když měl brýle.
Připadal mi namyšleně, a když si při Take You sundal sluneční brýle, které mu upřímně fakt nesluší ;D tak jsem si všimla, že strašně často kroutil očima a vypadalo to, jako by ho to nebavilo, ale pak přišla písnička Love Me Like You Do a všechno se změnilo. Usmíval se upřímně a já jsem z toho měla jiný pocit a začala jsem si to užívat.
Trochu mě mrzelo, že už nezpívá One Time celé, ale místo toho to je spojené s Eenie Meenie a Somebody To Love, ale to nevadí.

A po nějaké době jedna z mých nejoblíbenějších písniček. Die In Your Arms! Když postupně sešel ze schodů, až na konec prodlouženého podia, tak tak krásně vystrkoval Waltera (zadek ;D), což mám i na fotce.
Pak bylo Be Alright, kde jsem si nemohla pomoct, ale jednu chvíli snad i brečel, ale nestihla jsem to vyfotit :/ No, pak bylo Fall, kde se chtělo brečet mě, protože je to skvělá písnička.
Mezi pár písničkami se šel Justin převéct, myslím, že to bylo před One Time a tak tam DJ pustil Don't You Worry Child a ta atmosféra "OH MY GASH!"
Po dalších ostatních písničkách bylo ALAYLM a tuhle písničku jsem si fakt užila. Pak něco říkal a předváděl, co by se mohlo stát, kdyby házeli všichni něco na podium a udělal tam, jako že zklouznul a spadl na zem. Komediant už odmalička ;D :)

A pak řekl, že bude poslední písnička Believe, což bylo extrémně skvělé. Pak všechno ztmavlo a za chviličku se upřely dva reflektory na dveře v podlaze a najednou odtamtud Justin vyskočil a začala písnička Boyfriend, což byla předposlední písnička. Potom si sundal tričko a přes celou halu se ozvalo "WHO WANTS TO BE MY BABY!?" a všichni se rozječeli ještě víc než kdy předtím během koncertu.

Všechno uběhlo tak strašně rychle a uvědomila jsem si to až večer na hotelu, kde jsem se taky rozbrečela, že to bylo naposledy, co jsem ho viděla, protože když bude v ČR, určitě si nestihnu koupit lístek na m&g, na které bych chtěla a prostě si myslím, že to bylo naposledy, co jsem ho viděla na koncertu.

Tak, tohle byl můj nejlepší zážitek z Vídně z Believe Tour ;) :)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Zac - majitel blogu Zac - majitel blogu | Web | 1. dubna 2013 v 14:31 | Reagovat

píííčo

2 *Baby V* *Baby V* | Web | 1. dubna 2013 v 14:34 | Reagovat

já stála před jeho hotelem:)

3 Ell-i Ell-i | Web | 1. dubna 2013 v 15:55 | Reagovat

Tak hlavně, že jsi si to užila :)

4 Terka Terka | 1. dubna 2013 v 16:44 | Reagovat

Můžu se tě zeptat, kdyby byl JB v ČR tak jak se dá vlastně koupit lístek, aji Meet and Greet??

5 N* N* | Web | 1. dubna 2013 v 18:37 | Reagovat

[4]: Normálně přes internet i s m&g, ale m&g stojí s lístkem 12000 kč

6 Džejní Džejní | Web | 1. dubna 2013 v 21:20 | Reagovat

vidim, ze si si koncert poriadne uzila :) pocas vacsiny citania tvojho clanku mi tu do usi spieval z radia prave Justin. a musim povedat, ze nechapem tych haterov, co nemaju radi Justina a ja ked nie som nejaky jeho velky fanusik, musim uznat ze spieva fakt dobre.

7 DeNisQa DeNisQa | Web | 2. dubna 2013 v 17:12 | Reagovat

Závist! ;)

8 Caroline Caroline | Web | 2. dubna 2013 v 19:24 | Reagovat

To muselo byť úžasne :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama