Love is Everything - 4. část

1. února 2013 v 17:19 | N* |  Love is Everything
Jak tak čtu reakce, vidím, že to aspoň 1-3 lidi čtou, což jsem sdtrašně ráda :) ;) Děkuju, když přihodíte nějaký ten komentík ;) :*
"Já ho zabiju!" zaklela jsem. Skvělý, celý zbytek večera zabitý uklízením.
Když se mi podařilo uklidit spodní část domu, scházel vršek, kde byl bordel jenom v mém pokoji. Skvělý, takže žádná změna. Pokoj jsem nechala být, všechny věci jsem uklidila a koukla jsem se na hodiny a najednou se rozrazily vchodové dveře, ve kterých stál Mike, který byl totálně na mol. "Trochu se nalil, takže ti ho vedem." řekl ani nevím, kdo to byl. Jen jsem ho podepřela a pomohla mu na gauč, kde hned usnul.

Z pohledu Justina
Seděli jsme nad lahvemi piva a hráli jsme karty, když najednou Alex vletěl do dveří. "Někdo nás zase udal!" zařval a všem všechno vypadlo z rukou.
"Cože, jakto? Kdo vás viděl?" zeptal se Alexův bratr.
"Ta holka, co s námi byla přes rok, jak se jmenovala.... jo, Lily. Měl se o ní postarat Justin." řekl někdo u stolu a všechny pohledy šly na mě. Nevěděl jsem co říct, protože jsem jí nechtěl ublížit. Nechtěl jsem jít znovu do vězení. "No, jenom jsem si s ní užil, to je všechno." řekl jsem nervózně.
"Jasně, ty nejsi schopnej někoho ošukat, takže co jsi s ní udělal?"
"Můžete mi jednou věřit?" vyletěl jsem a šel jsem pryč. Nasedl jsem do auta a jel jsem prostě někam a dojel jsem až do ulice, kterou jsem znal. Dvou, až tří patrové domy, každý jiné barvy a uprostřed čisté bílý jediný dům v ulici, ve kterém bydlí Lily. Počkat, proč jsem jel zrovna sem? Jsou 3 ráno a u ní doma se svítilo, ale neměl jsem co dělat, tak jsem to zkusil. Vystoupil jsem z auta, nandal jsem si kapuci od černé mikiny a šel jsem po kostkované cestě ke vchodovým dveřím, ale nejhorší bylo, že jsem váhal zazvonit. Nakonec jsem zazvonil a schoval jsem se v rohu verandy. "Miku, neser a jdi si lehnout! Jsi ožralej jak já nevim co!" bylo slyšet zpoza dveří, které se pak rozletěly. Lily vyšla ze dveří a rozhlédla se okolo a její pohled skončil na mě.
"Co chceš?" zasyčela a skřížila ruce na prsou.
"Já ani nevím, prostě jsem jel někam a skončil jsem tady." řekl jsem a na konci jsem se usmál.
"Takže ti nesežrali, že jsi se se mnou vyspal a..." najednou do dveří vletěl její brácha Mike.
"Jé, ty máš nápadníka!" zařval přes celou verandu a ona ho strčila zpět dovnitř.
"Promiň, jeho spolužáci ho přivedli z baru v takovémhle stavu."
"Chtěl jsem se zeptat, nemůžu dál?" zeptal jsem se rozpačitě a ona se rozhlédla po okolí a nervózně se kousla do rtu. Bylo to na ní strašně sexy a ona celá nebyla k zahození. Prsa akorát do rukou. Štíhlá, dlouhé vlasy, sakra Justin, nad čím to přemýšlíš, ona tě dostala do vězení! Zatřásl jsem hlavou a čekal co odpoví.
"No, asi...."
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Mišulka Mišulka | Web | 4. února 2013 v 9:13 | Reagovat

Vážně dobrý :)

2 Lenca Lenca | 31. března 2013 v 21:58 | Reagovat

Dej,dalsi :3

3 Verča B. Verča B. | 1. dubna 2013 v 21:11 | Reagovat

Kdy,bude další ? :-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama