Leden 2013

Čokoládový sen

30. ledna 2013 v 22:19 | N*
Podle strašně lidí jsem "čokoholik". A musím sama uznat, že to je pravda. Nedokážu sníst nějaké čokolády, které prostě nějsou pravé ani Milka mi moc nechutná :/

Love is Everything - 3. část

29. ledna 2013 v 19:39 | N* |  Love is Everything
Tak, doufám, že už to okomentuje víc lidí ;) :) A prosím, piště i záporné komenty ;) :)
"Em, prosím, řekni mi pravdu."
"Pravda je ta, že to udělal Alex, ale já mu to nezazlívám."
"Nezazlíváš? Nemáš náhodou horečku?!"
"Neměl na výběr. Neřekla jsem ti to, protože vím, ja začneš jančit, jako teď."
"Ale teď to můžeš nahlásit." řekla jsem ustaraně.
"Nechci mu ublížit! Já nejsem jako ty, že se musím mstít. A tohle už mě s tebou taky nebaví. Nazdar." a odešla. Vždyť jsem se jí jenom snažila pomoct a ona se hned naštva. Je to vůbec fér? Zaplatila jsem a autem jsem jela domů, kam se mi vůbec nechtělo. Jenže před domem stál černý Rang Rover a dveře byly otevřené. Začala jsem se bát, takže jsem zůstala na druhé straně ulice, dokud nevyšel ze dveří Justin, to jsem mohla vyletět z kůže. Naštvaně jsem otevřela dveře od auta a šla k mému domu. "Ty hajzle! Myslíš si, že ti to jen tak neprojde?! Myslíš si, jak budeš strašně drsnej, když mě okradeš? Mám pro tebe novinku...." Najednou po mě chtěl jeden z nich skočit a umlčet mě. "....šáhneš na mě a zabiju tě. Znám tady tyhle způsoby. Zpět k tobě. Novinka, nikoho tím neohromíš! Víš, že vím, jak všechno dostat zpátky!"
"Dobrý, vemte si druhé auto, zbavím se jí a půjdu zpátky." řekl Justin a všichni odjeli. Já jsem šla do domu, ale než jsem zavřela, Justin tam dal nohu a prorval se dovnitř. Zavřel dveře a přitlačil mě na ně. "Jsi normální?" rozeřval se po mě.
"Za prvé. Ano jsem. Za druhé. Vem si žvejku, smrdí ti z držky a za třetí. Nešahej na mě!"
"Lily, prosím nedělej to...už nikdy." mluvil celkem klidně, čehož jsem využila a vysmýkla se mu.
"Co jste tu chtěli?"
"Alex si stěžoval, že jsi mu nadávala a ještě si tě pamatují a chtěli zjistit, co se vlastně s tebou... počkej, proč ti to mám říkat?" zarazil se, ale i mě překvapilo, že se se mnou baví normálně.
"Protože jsi mi většinu řekl." povzdechl si a pokračoval.
"No, co se vlastně s tebou stalo, proč jsi od nás odešla. Em jsem aspoň já chápal, ale ty jsi šla po roce a půl sama, což se ještě nikomu nepodařilo, ale pak jsi aspoň mě práskla policii."
"Zradil si nás! Já tě měla ráda a ty jsi nás chtěl celou dobu dostat ke gangu, kde mě chtějí jenom znásilnit a mít nás jenom jako nějakou pomůcku k obchodování!" řvala jsem po něm a při vzpomínkách mi začínaly téct slzy po tváři.
"Klid porsím."
Stáli jsme tam naproti sobě a v očích mu bylo vidět něco, co jsem u něj nikdy neviděla. Soucit a podpora. Jsem stejně vysoká jako on i bez podpatků a bylo to divné tam stát s někým, koho jsem měla chuť zabít. "Myslím...myslím, že by jsi měl jít." zašeptala jsem a šla jsem mu otevřít dveře.
"Jo, asi měl." sklonil hlavu, dal si kapuci, ruce do kapes a byl na odchodu.
"Počkej, co jim řekneš?" chytla jsem ho ještě než odešel.
"No, že jsi dobrá v posteli," uchechtl se a zmizel v černém rang roveru. Zavřela jsem dveře a až teď jsem si uvědomila, jaký tu je bordel. "Já ho zabiju!" zaklela jsem. Skvělý, celý zbytek večera zabitý uklízením.
Když se mi podařilo uklidit spodní část domu, scházel vršek, kde byl bordel jenom v mém pokoji. Skvělý, takže žádná změna. Pokoj jsem nechala být, všechny věci jsem uklidila a koukla jsem se na hodiny a najednou se rozrazily vchodové dveře....

Úvaha

28. ledna 2013 v 22:29 | N*
Když nad tím uvažuju, můj život není tak špatný, ale je pravda, že jsem si ho pohnojila sama.
  • Mám milující mámu, i když jsem celkem problémové dítě
  • Ve škole jsem průměrná a to se neučím, takže kdybych se učila jsem nadprůměr, takže vlastně za to, že mám trojky si můžu sama.
  • Většina věcí mi projde...
Jenže, v tom případě, proč se mi všechno vymyká z rukou?
  • Chtěla jsem na fotografickou školu, jenže mi máma omylem vymazala kartu a mám naprostý kulový, takže jsem se ze zkoušek musela odhlásit.
  • "Kamarád", který asi není nebo je kamarád, sama nevím a prostě tomu neorzumím
  • Najednou jsem začala být při hodinách dobrá, ale najednou mi všichni říkají, že já jsem ta problémová, když sedím sama v lavici?!
A prostě spoustu dalších věcí :////
:))))

Love is Everything - 2. část

28. ledna 2013 v 16:49 | N* |  Love is Everything
Doufám, že to aspoň někdo čte ;) :) :D Takže, je tu druhá část ;) :)
"Tedy, taková kočička a po škole? Copak, rozdala jsi si to s někým ve třídě, že tu jsi." kdo jiný to mohl říct, než školní děvkař Alex. Patří taky do toho gangu kreténů, jako Justin, ale nepatřil by tam nebýt jeho bratra, kterej, dá se říct tomu všemu velí. "Ne, protože jsem rozbila držku ještě většímu kreténovi, než jsi ty!" odsekla jsem.
"Lily!" zařvala paní Smitsová. Já jsem jenom obrátila oči v sloup a sedla jsem si vedle Justina, který si mě prohlížel po celou dobu, co jsem psala úkoly. Jeho lavice byla rozrytá od nože, který má už dlouho. "Myslím, že mě si držku nerozbila." uslyšela jsem ho. Po dvou letech na mě promluvil bez jediného sprostého slova a mě projel mráz po zádech, jako by se mělo něco stát. "Co chceš?" zeptala jsem se, když jsem dopsala poslední úkol.
"2 měsíce jsem musel trávit s někým, kdo si ze mě dělal boxovací pytel a ty se ptáš, co chci?"
"Pochop jednu věc, že TY.." bodla jsem ho prstem do hrudě. "....jsi zradil jak mě, tak Em a ani jedna jsme nechtěly mít s vámi nic společného, po tom, co jste Emily málem znásilnili."
"Málem?" zvedl jedno obočí a já si musela dát ruku před pusu, abych nevykřikla. Otočila jsem se od něj a začala jsem něco hledat v tašce, když najednou jsem ucítila chladné ruce na mích bocích, což mě donutilo v rychlosti se otočit a automaticky mi vystřelila i ruka a přímý zásah. Justin dostal pořádnou facku a všichni se otočili. "Ona mě začala z ničeho nic mlátit." řekl a ukázal na mě.
"A já jsem stvořila zemi. Pane Bieber, nechte jí napokoji, jinak tady budete trávit i příští týden." řekla profesorka a já jsem byla ráda, že mě má ráda.
"Podlejzáku." ostře po mě vyjel a měl štěstí, že jsem mu nevrazila ještě jednu.
"Já nevím, kdo mi tu před dvěma lety podlejzal."
"To bylo něco jiného a aspoň si byla pěkná."
"No, za to ty jsi strašnej fešák." řekla jsem ironicky a už jsem nic nechtěla řešit.
Celé dvě hodiny utíkaly strašně pomalu, ale aspoň jsem mohla přemýšlet nad tím, kde se to všechno zvrtlo. Konečně zazvnoilo a všichni jsme vystřelili ven. Emily na mě čekala na schodech a četla si knížku. "Ahoj." pozdravila mě a dala si věci do tašky do Louis Vuiton. Já jsem jí jenom zamávala a přemýšlela o tom, co mi řekl Justin.
"Hele Em, říkala jsi mi, že tě ti kreténi málem znásilnili, bylo to jenom málem nebo se to stalo?" zeptala jsem se jí, když šla k mému autu a naprosto se zasekla a pomalu se otočila.
"Proč se k tomu vracíš?"
"Seděla jsem s Justinem a trochu jsme si vjeli do vlasů a takhle jsme se k tomu dostali."
"Jedem na večeři a tam ti to řeknu." řekla nervózně a nasedla na sedadlo spolujezdce. Protože jsem doma měla být sama, až do nějakých 2 ráno, tak jsem toho využila a jela jsem ven s Em. Nasedla jsem a celou cestu do restaurace jsme obě mlčely a to samé v restauraci, dokud jsme nedojedly hlavní jídlo. "Em, prosím, řekni mi pravdu."
"Pravda je ta, že to udělal Alex, ale já mu to nezazlívám."
"Nezazlíváš? Nemáš náhodou horečku?!"
"Neměl na výběr. Neřekla jsem ti to, protože vím, ja začneš jančit, jako teď."
"Ale teď to můžeš nahlásit." řekla jsem ustaraně.
"Nechci mu ublížit! Já nejsem jako ty, že se musím mstít. A tohle už mě s tebou taky nebaví. Nazdar." a odešla. Vždyť jsem se jí jenom snažila pomoct a ona se hned naštva. Je to vůbec fér? .....

Video k Love is Everything

27. ledna 2013 v 17:39 | N* |  Love is Everything
Ano, konečně dodělané video :D
Ráda si přečtu váš názor ;)
Jinak, vím o tom, že tam jsou úplně totálně blbé přechody v té písničce, ale mě se to nijak líp nepodařilo :/
A jinak, moje první video, takže ještě jednou. Co na to říkáte? :)

Inspirace

27. ledna 2013 v 15:59 | N*
Inspirovala jsem se mým aff Aruxy/ ohledně videí k příběhům a už 2 hodiny dřepím u programu na dělání videí a stříhám všechna různá videa.
A začíná mi z toho hrabat :D
Ale doufám, že výsledek bude stát za to :)

So happy

26. ledna 2013 v 20:59 | N* |  Pictures
No, moje zeď je dodělaná a je přes 1/3 nápis "Follow your dreams and Never Say Never" :)))
Tady máte i poopis, jak to probýhalo ;) :)
Dělala jsem to 2 dny :)))

WTF?!

26. ledna 2013 v 15:49 | N*
Co to je?
To už jsme opravdu tak debilní země, že volíme Zemana, který je obyčejná hyena?!
To si fakt nezaměstnaní myslí, že jim sežene práci?!
Lidi, vzpamatujte se a uvědomte si, že všichnis e chceme komunismu zbavit a né ho podporovat!

Jenom můj názor, ale i když nemůžu volit, nechci mít 4 roky za prezidenta někoho, kdo nemá inteligentní argumenty, ale hned začne všechny urážet!

Love is Everything-1část

26. ledna 2013 v 14:59 | N* |  Love is Everything
No, já vím, že to moc lidí nečte a nebude číst, ale prosotže aspoň ta jedna reakce na úvod potěšila, tak tady je první část ;) :)
Nesnáším toho debilního profesora! Jenom, protože jsem po něm před dvěma lety hodila 4 nedopalky od cigaret mě nechá proletět z fyziky, kterou potřebuju. "Lils, jsi při smyslech?" zeptala se mě Emily, která čekala, až zavřu skříňku.
Práskla jsem jí a prudce jsem se otočila, jenže jsem do někoho narazila a všechno mi vyletělo z rukou. "Jsi slepá krávo?!" vyjel ten dotyčnej po mě. Zvedla jsem hlavu a viděla Justina, kterej odcházel ode mě. No, mstí se mi už rok, tak uvidím, kdy mě zabije. "Kreténe, aspoň se zachovej jako gentleman a pomož mi a né, že mi tu s těmi svými nechutně nagelovanými vlasy budeš nadávat!" zařvala jsem po něm, což jsem zase neměla dělat. Dnešek fakt nemůže být horší.
"Slečno Blues, myslím, že na dnešek si budete rušit plány." řekl porfesor fyziky a podal mi růžový papírek. Sakra, po škole! Už 2 roky jsem nebyla po škole a teď tam budu sedět týden s těmi nejhoršími ze školy. Vzala jsem si tašku přes rameno, úkoly a šla do sklepa, kde je místnost pro poškoláky. Naštvaně jsem rozrazila dveře a všem spadla brada, tedy až na Justina v poslední lavici, vedle kterého bylo jediné volné místo. "Liliano, dej sem svojí propustku mezi ty nejhorší a jdi si sednout vedle Justina." řekla profesorka Smitsová. Je to jedna z normálních profesorek na škole a ona mě přivedla k fotografování, za což jsem jí vděčná. Šla jsem uličkou do zadní části učebny a všechny pohledy padaly na mě. "Tedy, taková kočička a po škole? Copak, rozdala jsi si to s někým ve třídě, že tu jsi." kdo jiný to mohl říct, než školní děvkař Alex. Patří taky do toho gangu kreténů, jako Justin, ale nepatřil by tam nebýt jeho bratra, kterej, dá se říct tomu všemu velí. "Ne, protože jsem rozbila držku ještě většímu kreténovi, než jsi ty!" odsekla jsem.
"Lily!" zařvala paní Smitsová. Já jsem jenom obrátila oči v sloup a sedla jsem si vedle Justina, který si mě prohlížel po celou dobu, co jsem psala úkoly. Jeho lavice byla rozrytá od nože, který má už dlouho...

Toplist

25. ledna 2013 v 21:53 | N*
Hele, jakto, že mi nejde načítání toplistu?
Až si to někdo přečtete, poraďte prosím! ;) :)

Love is everything - Úvod

25. ledna 2013 v 21:09 | N* |  Love is Everything
No, takže je tu první story :) ;)
Vím, že to nebude moc lidí číst, ale nevadí ;))

Úprava

25. ledna 2013 v 14:19 | N*
Rozhodla jsem se trochu upravit vzhled blogu ;)
Bude širší stránka i menu, takže doufám, že mi to pak okomentujete, jak se vám to líbí či nelíbí ;) :))))
Jinak, brzo začne story s názvem Love is Everything, ale rozhodla jsem se, že nakonec to neudělám, že tam někdo bude slavný, ale jako hlavní postavy budou Justin Bieber a Demi Lovato. Popis už máte v menu, tak snad se těšíte ;) :)

Proč?

24. ledna 2013 v 21:09 | N* |  Diary
To je nefér! Celý den jsem doma zavřená, totálně se nudím a už mi z toho hrabe.
Asi víte, jak na FB (konkrétně Belieberky), že prostě tam někdo mluví s plakátem...
No, vyzkoušela jsem to, a když přišla mamka s obědem, řekla bych, že bych měla zkusit ten plakát, na kterém je nejstarší, že by to mohlo zabrat.
Pak jsem se rozhodla, tedy vlastně jsem nakázala :D, že pokud tady musím být zavřená i zítra, chci barvu na stěnu (fialovou, černou, modrou) a napíšu si na jednu stěnu "Follow your dreams and Never Say Never" už mám i nákres, takže, když zůstanu zítra doma, což nějak nechci, budu to mít na stěně :D :)))
Jenže, já měla včera večer 38 teplotu a ráno už jsem byla v pohodě a přes celý den taky, takže mě štve, že nemůžu jít zítra do školy.
Asi si myslíte, že jsem divná, jenže já jsem strašně hyperaktivní člověk a nejse zvyklá ležet v posteli. Vyjímkou je, když mi je fakt špatně nebo jsem dlouho něco dělala, jinak musím být pořád v pohybu.
Takže prostě totální opruz být tu zavřená. :////

My favourite songs in these days

24. ledna 2013 v 19:39 | N* |  Songs
Poslední dobou poslouchám jen úzký výběr písniček a tak vám je sem dám a do komentů napište, jaká se vám nejvíc líbí ;) :)

Before I die

24. ledna 2013 v 12:09 | N*
Seznam věcí, které bych chtěla zkusti, než zemřu :))) Budu ho doplňovat pokaždé, když mě něco napadne ;) :)
A na konci budou ty, co se mi už splnily ;) :)

Přijímačky

23. ledna 2013 v 21:38 | N* |  Diary
Přijímačky na fotografickou školu se mi blíží a já mám vyvolané jenom 4 fotky do portfolia.
To fakt není fér! :D
Naprosto nic nestíhám, a protože jsem onemocněla, nemám je kdy dofotit a mám je odevzdat za týden...
Jsem trochu v háji. No, ale dole jsem vám dala ukázku, co jsem vyfotila a uznali mi to do portfolia ;) :)))

Ty dolní dvě jsou nepovedené, ale jinak na ty horní jsem celkem hrdá :))) ;)
Co myslíte vy? Pište názory ;)

Sázka

23. ledna 2013 v 18:29 | N* |  Only my memories
Máme nejlepšího profesora na hudebku!
Měli jsme udělat nějaký plakát na informatiku a pak jsme ho měli dát nějakému profesorovi no a já jsem se dohodla s profesorem na hudebku, že mu udělám se skupinou, kde jsem byla plakát na Járu Cimrmana.
No a ani nevím jak to vzniklo, ale s hudbkářem jsem se vsadila o 3 Kinder Buena, že když budu 2 měsíce v klidu a nebudu dělat potíže při hodině apod. (Nebudeme rozebírat, co dělám :D), tak mi je koupí a pokud to prohraju, tak mu něco budu muset taky koupit na jídlo, takže prostě mi držte 2 měsíce palce, ať to vydržím :DDDD

What about story?

21. ledna 2013 v 17:59 | N* |  Others
No, přemýšlela jsem o nějaké story, tak mě napadlo, chtěli by jste to s osobnostmi nebo s normálními lidmi? ;) :)
Pište kdyžtak do komentů ;) :))))

Home sweet home

21. ledna 2013 v 17:29 | N* |  Diary
Konečně jsem došla domů. :))
I když jsme měli jenom 5 hodin, protože nám odpadal tělocvik, byl to takový únavný den.
1. dvě hodiny jsme měli dějepis, pak jsme měli Chemii -> To se mi stal zázrak! Dostala jsem 3 na vysvědčení, i když to připadalo spíš ke 4! :))))
Potom jsme psali čtvrtletku z matiky a to říkám rovnou, to dopadne strašně, protože to totálně nechápu, takže na vysvědčení to bude 3 :/
Pak jsme měli poslední hodinu, což byl zeměpis, takže se uzavíraly známky a to jsem se teda totálně naštvala! Protože tam mám samé jedničky a jeden úlet z neholášené písmeky jednu jedinou 3 a říkal, že nám všem přilepšil, ale já dostala 2 na vysvědčení.... Fakt našeho zeměpisáře nesnáším!
No, a zbytek dne, až do teď jsem strávila v KFC nad němčinou a pomlouváním s kamarádkou :D :)
A jak jste strávili den vy? :)))

About me

20. ledna 2013 v 13:09 | N*
No, takže se jdu pořádně představit ;) :)