Love is Everything - 3. část

29. ledna 2013 v 19:39 | N* |  Love is Everything
Tak, doufám, že už to okomentuje víc lidí ;) :) A prosím, piště i záporné komenty ;) :)
"Em, prosím, řekni mi pravdu."
"Pravda je ta, že to udělal Alex, ale já mu to nezazlívám."
"Nezazlíváš? Nemáš náhodou horečku?!"
"Neměl na výběr. Neřekla jsem ti to, protože vím, ja začneš jančit, jako teď."
"Ale teď to můžeš nahlásit." řekla jsem ustaraně.
"Nechci mu ublížit! Já nejsem jako ty, že se musím mstít. A tohle už mě s tebou taky nebaví. Nazdar." a odešla. Vždyť jsem se jí jenom snažila pomoct a ona se hned naštva. Je to vůbec fér? Zaplatila jsem a autem jsem jela domů, kam se mi vůbec nechtělo. Jenže před domem stál černý Rang Rover a dveře byly otevřené. Začala jsem se bát, takže jsem zůstala na druhé straně ulice, dokud nevyšel ze dveří Justin, to jsem mohla vyletět z kůže. Naštvaně jsem otevřela dveře od auta a šla k mému domu. "Ty hajzle! Myslíš si, že ti to jen tak neprojde?! Myslíš si, jak budeš strašně drsnej, když mě okradeš? Mám pro tebe novinku...." Najednou po mě chtěl jeden z nich skočit a umlčet mě. "....šáhneš na mě a zabiju tě. Znám tady tyhle způsoby. Zpět k tobě. Novinka, nikoho tím neohromíš! Víš, že vím, jak všechno dostat zpátky!"
"Dobrý, vemte si druhé auto, zbavím se jí a půjdu zpátky." řekl Justin a všichni odjeli. Já jsem šla do domu, ale než jsem zavřela, Justin tam dal nohu a prorval se dovnitř. Zavřel dveře a přitlačil mě na ně. "Jsi normální?" rozeřval se po mě.
"Za prvé. Ano jsem. Za druhé. Vem si žvejku, smrdí ti z držky a za třetí. Nešahej na mě!"
"Lily, prosím nedělej to...už nikdy." mluvil celkem klidně, čehož jsem využila a vysmýkla se mu.
"Co jste tu chtěli?"
"Alex si stěžoval, že jsi mu nadávala a ještě si tě pamatují a chtěli zjistit, co se vlastně s tebou... počkej, proč ti to mám říkat?" zarazil se, ale i mě překvapilo, že se se mnou baví normálně.
"Protože jsi mi většinu řekl." povzdechl si a pokračoval.
"No, co se vlastně s tebou stalo, proč jsi od nás odešla. Em jsem aspoň já chápal, ale ty jsi šla po roce a půl sama, což se ještě nikomu nepodařilo, ale pak jsi aspoň mě práskla policii."
"Zradil si nás! Já tě měla ráda a ty jsi nás chtěl celou dobu dostat ke gangu, kde mě chtějí jenom znásilnit a mít nás jenom jako nějakou pomůcku k obchodování!" řvala jsem po něm a při vzpomínkách mi začínaly téct slzy po tváři.
"Klid porsím."
Stáli jsme tam naproti sobě a v očích mu bylo vidět něco, co jsem u něj nikdy neviděla. Soucit a podpora. Jsem stejně vysoká jako on i bez podpatků a bylo to divné tam stát s někým, koho jsem měla chuť zabít. "Myslím...myslím, že by jsi měl jít." zašeptala jsem a šla jsem mu otevřít dveře.
"Jo, asi měl." sklonil hlavu, dal si kapuci, ruce do kapes a byl na odchodu.
"Počkej, co jim řekneš?" chytla jsem ho ještě než odešel.
"No, že jsi dobrá v posteli," uchechtl se a zmizel v černém rang roveru. Zavřela jsem dveře a až teď jsem si uvědomila, jaký tu je bordel. "Já ho zabiju!" zaklela jsem. Skvělý, celý zbytek večera zabitý uklízením.
Když se mi podařilo uklidit spodní část domu, scházel vršek, kde byl bordel jenom v mém pokoji. Skvělý, takže žádná změna. Pokoj jsem nechala být, všechny věci jsem uklidila a koukla jsem se na hodiny a najednou se rozrazily vchodové dveře....
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Káč Káč | 29. ledna 2013 v 22:01 | Reagovat

ouč :D další :)

2 onedirectionss onedirectionss | Web | 30. ledna 2013 v 15:42 | Reagovat

Aww dalšiu prosím :D

3 Lynn Lynn | Web | 31. ledna 2013 v 19:32 | Reagovat

Oh môj bože! Takto to nezakončuj! Chcem ďalšiu.! Kedy bude? neviem sa dočkať! Bože! =D <3

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama