Love is Everything - 2. část

28. ledna 2013 v 16:49 | N* |  Love is Everything
Doufám, že to aspoň někdo čte ;) :) :D Takže, je tu druhá část ;) :)
"Tedy, taková kočička a po škole? Copak, rozdala jsi si to s někým ve třídě, že tu jsi." kdo jiný to mohl říct, než školní děvkař Alex. Patří taky do toho gangu kreténů, jako Justin, ale nepatřil by tam nebýt jeho bratra, kterej, dá se říct tomu všemu velí. "Ne, protože jsem rozbila držku ještě většímu kreténovi, než jsi ty!" odsekla jsem.
"Lily!" zařvala paní Smitsová. Já jsem jenom obrátila oči v sloup a sedla jsem si vedle Justina, který si mě prohlížel po celou dobu, co jsem psala úkoly. Jeho lavice byla rozrytá od nože, který má už dlouho. "Myslím, že mě si držku nerozbila." uslyšela jsem ho. Po dvou letech na mě promluvil bez jediného sprostého slova a mě projel mráz po zádech, jako by se mělo něco stát. "Co chceš?" zeptala jsem se, když jsem dopsala poslední úkol.
"2 měsíce jsem musel trávit s někým, kdo si ze mě dělal boxovací pytel a ty se ptáš, co chci?"
"Pochop jednu věc, že TY.." bodla jsem ho prstem do hrudě. "....jsi zradil jak mě, tak Em a ani jedna jsme nechtěly mít s vámi nic společného, po tom, co jste Emily málem znásilnili."
"Málem?" zvedl jedno obočí a já si musela dát ruku před pusu, abych nevykřikla. Otočila jsem se od něj a začala jsem něco hledat v tašce, když najednou jsem ucítila chladné ruce na mích bocích, což mě donutilo v rychlosti se otočit a automaticky mi vystřelila i ruka a přímý zásah. Justin dostal pořádnou facku a všichni se otočili. "Ona mě začala z ničeho nic mlátit." řekl a ukázal na mě.
"A já jsem stvořila zemi. Pane Bieber, nechte jí napokoji, jinak tady budete trávit i příští týden." řekla profesorka a já jsem byla ráda, že mě má ráda.
"Podlejzáku." ostře po mě vyjel a měl štěstí, že jsem mu nevrazila ještě jednu.
"Já nevím, kdo mi tu před dvěma lety podlejzal."
"To bylo něco jiného a aspoň si byla pěkná."
"No, za to ty jsi strašnej fešák." řekla jsem ironicky a už jsem nic nechtěla řešit.
Celé dvě hodiny utíkaly strašně pomalu, ale aspoň jsem mohla přemýšlet nad tím, kde se to všechno zvrtlo. Konečně zazvnoilo a všichni jsme vystřelili ven. Emily na mě čekala na schodech a četla si knížku. "Ahoj." pozdravila mě a dala si věci do tašky do Louis Vuiton. Já jsem jí jenom zamávala a přemýšlela o tom, co mi řekl Justin.
"Hele Em, říkala jsi mi, že tě ti kreténi málem znásilnili, bylo to jenom málem nebo se to stalo?" zeptala jsem se jí, když šla k mému autu a naprosto se zasekla a pomalu se otočila.
"Proč se k tomu vracíš?"
"Seděla jsem s Justinem a trochu jsme si vjeli do vlasů a takhle jsme se k tomu dostali."
"Jedem na večeři a tam ti to řeknu." řekla nervózně a nasedla na sedadlo spolujezdce. Protože jsem doma měla být sama, až do nějakých 2 ráno, tak jsem toho využila a jela jsem ven s Em. Nasedla jsem a celou cestu do restaurace jsme obě mlčely a to samé v restauraci, dokud jsme nedojedly hlavní jídlo. "Em, prosím, řekni mi pravdu."
"Pravda je ta, že to udělal Alex, ale já mu to nezazlívám."
"Nezazlíváš? Nemáš náhodou horečku?!"
"Neměl na výběr. Neřekla jsem ti to, protože vím, ja začneš jančit, jako teď."
"Ale teď to můžeš nahlásit." řekla jsem ustaraně.
"Nechci mu ublížit! Já nejsem jako ty, že se musím mstít. A tohle už mě s tebou taky nebaví. Nazdar." a odešla. Vždyť jsem se jí jenom snažila pomoct a ona se hned naštva. Je to vůbec fér? .....
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Mišulka Mišulka | Web | 28. ledna 2013 v 17:11 | Reagovat

Vypadá to dobře :) jdu si přečíst i předchozí díl ať vím o co go :D a moc se těším na další :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama